O nás

My v Amdenu nechápeme motivační a věrnostní programy jako webové aplikace ke zvýšení prodeje, ale jako konzultační projekty, které na základě vzájemné důvěry a profesionality vytvářejí dlouhodobé řešení v práci se zákazníky B2B a B2C.

V případě spolupráce garantujeme až dvouciferný nárůst prodejů a marží. Nemluvíme do větru, naše slova můžeme doložit referenčními projekty.

Reference

Nabízíme vysoce profesionální a kvalitní tým, který umožní znásobit efektivitu obchodního týmu zákazníka.

AMDEN vyznává tyto hodnoty

  • SVOBODA

    Jsme svobodná firma. Všichni se podílíme na jejím řízení a směřování. Hlavními hodnotami, které uznáváme, jsou respekt a vzájemná důvěra. Věříme si navzájem. Věříme našim klientům. A oni věří nám.

  • OTEVŘENOST

    Jsme zodpovědní a transparentní v komunikaci. Jsme přesvědčení, že to vede k vyšší motivaci a angažovanosti všech, kteří tu pracují. Svoboda pro nás znamená také kreativitu. Svobodní lidé hledají nová řešení a inovativní postupy.

  • KNOW-HOW

    Jsme tady už od roku 1997! Za tu dobu máme zkušenosti s nejrůznějšími klienty a jejich projekty. Dokonale jsme si ověřili, co funguje, a co ne. Ale vůbec nejvíc nás láká vydávat se novými, nevyšlapanými cestami a vymýšlet pro vás originální řešení úplně od nuly.

Zajímají vás věrnostní a motivační programy?

Kontaktujte nás

Přiložte soubor ve formátu PDF, DOC, PPT do velikosti 10MB

Poskytnuté osobní údaje prostřednictvím vyplněného formuláře budou použity pouze k zaslání informací týkajících se případové studie a motivačních a věrnostních programů